Російський президент Володимир Путін заявив, що готовий надати політичний прихисток екс-главі ФБР Джеймсу Комі, та порівняв його з колишнім співробітником Агентства національної безпеки США Джоном Сноуденом.

Такі слова прозвучали під час "Прямої лінії".

Господар Кремля пригадав слова Комі про те, що той записав розмову з Дональдом Трампом, а потім через свого друга передав запис журналістам.

"Це вже звучить і виглядає дуже дивно, коли керівник спецслужби записує розмову з Верховним головнокомандувачем, а потім ще через свого друга передає в ЗМІ. А чим тоді директор ФБР відрізняється від пана Сноудена?", – резюмував Путін.

Він переконаний, що після такого вчинку Комі не керівник спецслужби, а правозахисник. У випадку, якщо його почнуть переслідувати у Штатах, глава РФ пообіцяв надати опальному чиновнику допомогу у вигляді політичного притулку на теренах своєї країни.

Популярні новини зараз
"Миру чекати рано": тарологиня попередила, що принесе Україні 2026 рік Пільги для пенсіонерів у 2026 році: що можна отримати безкоштовно або зі знижкою Зробіть запаси їжі та не ігноруйте тривоги: киян закликали готуватись до найгіршого Ризик вручення повісток - мінімальний: чоловікам назвали "найбезпечніші" години, коли ТЦК не проводить рейди
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", стосовно американського президента розпочате розслідування про тиск на слідство у справі про зв’язки його команди з Росією.Його відправною точкою стало звільнення глави ФБР.