У Росії в 2018 році пройдуть чергові вибори президента. Нинішній глава Кремля Володимир Путін розповів про свої плани щодо нового терміну.

Про це повідомляє "Радіо Свобода". Путін вирішив внести інтригу і сказав, що ще не визначився, чи братиме участь у виборах.

"Чи потрібно мені далі продовжувати роботу в цій ролі, я ще не вирішив, ще подивлюся. У 2018 році вибори, до початку виборчої кампанії час ще є, подивимося", - заявив російський президент.

Він похвалився, що міг би навіть змінити під себе нинішню Конституцію і залишатися президентів на кілька каденцій. Путін додав, що його навіть просили на такий крок, але в підсумку глава Кремля відмовився від цієї ініціативи і запевнив, що не буде змінювати законодавство і в майбутньому.

Путіна обирали в 2000 і 2004 роках. У 2008-му він передав свій пост Дмитру Медведєву, який до цього був прем'єром. Але фактично державою управляв сам Путін. На виборах 2012 року вони знову помінялися посадами. Конституцію все ж змінили, збільшивши термін каденції з чотирьох до шести років.

Популярні новини зараз

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

У США помер український меценат і лікар Юрій Сас-Подлуський: повернув реліквії Шептицького і врятував сотні людей

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, президент Росії Володимир Путін розбив всі надії молодого покоління лише одним висловлюванням.