Глава Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що "готовий відвідати Москву" для проведення зустрічі з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Зокрема, таку заяву поширив Білий дім. Про це повідомляє агентство АР.

Підкреслюється, що Трамп готовий приїхати у столицю РФ відразу ж, як отримає "офіційне запрошення" від Путіна.

"Білий дім повідомляє, що Трамп "відкритий для відвідування Москви", як тільки він отримає "офіційне запрошення" від російського глави Путіна", - повідомляє агентство.

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс зокрема заявила, що "Трамп з нетерпінням чекає візиту Путіна до Вашингтону і відкритий для відвідування Москви після отримання офіційного запрошення".

Зазначимо, що російський президент Володимир Путін сьогодні, 27 липня, прийняв запрошення від президента США Дональда Трампа відвідати Вашингтон, а також запросив американського президента відвідати Москву для особистої зустрічі. Про це повідомляє AFP."Путін каже, що" готовий відправитися до Вашингтона ", - повідомляє агенство, додавши, що російський президент запросив Трампа здійснити візит до Москви.

Отже, судячи з інформації, справа стала лише за отриманням Торампом офіційного запрошення від путіна.

Нагадаємо, американський президент заявив, що його перша зустріч з Путіним була правильним рішенням. Разом з тим Трамп звинуватив ЗМІ у замовчуванні успіхів зустрічі з Путіним

Як повідомляв портал "Знай.ua", президент США Дональд Трамп з нетерпінням чекає на другу зустріч з російським колегою Володимиром Путіним для реалізації питань, які вони обговорювали в Гельсінкі.

Також "Знай.ua" писав, що відкрились нові деталі щодо ролі Росії в перемозі Трампа на виборах.