На залізничній частині Кримського моста поклали перші рейки. Передбачається, що поїзди будуть рухатися плавно і майже безшумно, так як при прокладанні шляху використовується безстикова техніка.

Формування цієї частини мосту від Тамані до Керчі буде відбуватися послідовно, склади зможуть просуватися вперед тільки по вже готовим шляхам.

Зробити окупантам доведеться ще дуже багато - укласти 38 км колійної решітки, сформувати основу з 90 тис. кубів щебеню і виконати по 43 зрівняльних стику на кожному з двох залізничних шляхів.

"На прольотах Кримського мосту будуть покладені пліті безстикової колії довжиною 440 м з подальшим вварювання між ними зрівняльних стиків для компенсації температурних розширень", - пишуть на сайті проекту.

За допомогою впливу рухомого складу і температури повітря, рейки і прогонові будови відчувають значні напруги. Щоб компенсувати поздовжні переміщення рейкових плітей, між ними довелося укладати зрівняльний стик.

Популярні новини зараз
В Україні знову сильно подорожчало м'ясо: скільки коштуватиме курятина і свинина Дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу" 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку На Новий рік без "Олів'є": ціни на курячі яйця злетіли до небес, тепер тільки буряки з часником
Показати ще

Нагадаємо, що в мережі показали реальний Крим.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", відвідувачі відкритого в травні 2018 року Керченського мосту, який з'єднав Росію з окупованим Кримом, відзначають, що блискавично швидко зіпсувалося дорожнє покриття і стверджують, що міст вже буквально почав розвалюватися на очах. Про це свідчить відео, опубліковане на Youtube каналі Kerch.FM.

Під відео коментують, що кадри зроблені на в'їзді в Керч, на вулиці Чкалова. На відео показано дорожнє покриття дуже поганої якості з величезною кількістю ям і вибоїн. В одному місці потріскався асфальт так, що дійсно створюється відчуття, ніби міст розходиться по швах.

Також портал "Знай.uа" повідомляв, що улюблений виконавець ватажка кримських і донецьких терористів Володимира Путіна Микола Расторгуєв на Кримському мосту через зйомок нового кліпу влаштував ПП.

Відомо, що під час знімального процесу "адміністрація" мосту перекрила одну зі смуг руху, у зв'язку з чим утворилася довга пробка. Відеозапис з місця інциденту опубліковано на Youtube.