Інавгурація президента РФ Володимира Путіна відбудеться 7 травня. Про це повідомив прем'єр-міністр Дмитро Медведєв, виступаючи в Держдумі зі звітом про діяльність уряду за минулі шість років, передають російські ЗМІ.

"Країна обрала президента. І 7 травня, після інавгурації, уряд складе свої повноваження відповідно до конституції", — зазначив Дмитро Медведєв.

Відповідно до статті 116 Конституції РФ, уряд складає повноваження перед новообраним президентом. Це відноситься до прем'єр-міністра, його заступників і федеральних міністрів.

Після складання повноважень уряд за дорученням президента може продовжує виконувати свої обов'язки аж до формування нового кабміну. Цей порядок теж визначається основним законом країни.

Раніше повідомлялося, що швидше за все, найближчим часом прем'єр-міністра Дмитра Медведєва відсторонять від займаної посади. Прем'єр-міністром призначать дуже довірену для Путіна людину. Розглядали кандидатуру одного з губернаторів, колишнього охоронця Путіна. Другий – Іванов, який зараз усунувся від активної роботи в команді Путіна.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", на фондовому ринку валют курс євро поставив черговий рекорд. Причому так стрімко, що такого обвалу не було вже давно. Особливо це відчули на собі росіяни, які після санкцій вже не вперше помічають економічний тиск. Євро сьогодні подолав позначку 74 рубля, кілька годин тому коштував в районі 71, злетівши до значення 74,12 рубля.

Сталося це на тлі обвалу на московських біржах і цінних паперів провідних російських компаній.

Нагадаємо, Тверський суд Москви заарештував до 30 травня співвласника групи "Сума" Зіявудіна Магомедова, підозрюваного в розкраданні коштів на суму 2,5 млрд рублів. Постанова винесена 31 березня, на його винесення після засідання суду пішло 12 хвилин.

Зазначимо, российское уряд розглядає різні сценарії передачі влади для того, щоб вивести країну з міжнародної ізоляції, куди її загнала президент Володимир Путін.