У відповідь на висилку Афінами російських дипломатів Росія вирішила вислати грецьких послів.

Міністерство закордонних справ Російської Федерації викликало посла Греції і повідомило йому про дзеркальні заходи у відповідь на видворення російських дипломатів. Про це пишуть росЗМІ, посилаючись на повідомлення МЗС РФ.

"6 серпня в МЗС Росії був викликаний надзвичайний і повноважний посол Грецької республіки в Російській Федерації Андреас Фріганас, де йому була вручена нота, яка інформує про вжиті російською стороною дзеркальні заходи у відповідь на недружні дії Афін в липні цього року в відношенні російських дипломатичних співробітників і громадян ", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, грецька влада звинуватила російських дипломатів в спробах втручання у внутрішні справи країни. Крім того, їх підозрюють у незаконних діях, які підривають національну безпеку.

Нагадаємо, що Греція вислала двох російських дипломатів через загрозу нацбезпеки і забороною на в'їзд в республіку ще двом громадянам Росії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Греція вважає неповагою до своєї країни жорсткі висловлювання представниці МЗС РФ Марії Захарової з приводу висилки російських дипломатів з Афін.

Популярні новини зараз
Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів "Може бахнути прямо там": Олексій Резніков сумнівається в ефективності простроченої ядерної зброї росії Головне за 1 жовтня: переведення годинників у неділю, ЗСУ в Криму та дата перемоги України, правда про розлучення Дорофєєвої і Дантеса І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

Також "Знай.ua" писав, що в Євросоюзі готують нові санкційні списки для Росії.