Експерт видання New York Times Майкл Кофман, який закликав Штати не надавати Україні зброю, ймовірно, є маріонеткою Путіна в інформаційній війні проти України.

Про це повідомили у ЛIГАБiзнесIнформ.

У Кофмана є сторінка на порталі Валдайського клубу (дискусійний клуб, ініційований Кремлем), де він розповідав про війну у Сирії та замовчував про російську агресію. Крім того, раніше він заявляв, що "кількість російських танків в Україні є завищеною".

Майкл Кофман

Популярні новини зараз

Єгор Гліб в минулому? Ані Лорак показала нового фаворита, дуже схожий на Мурата

Тараса Тополю потягли під вінець силоміць? Дружина співака Alyosha підказала жіночу хитрість

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

У 2015 році Кофман висловлював впевненість, що Україна не зможе перемогти у війні з Росією та звинувачував українську владу у "непідписанні справжнього договору про компроміс з Кремлем".

"Ймовірно, що чергова публікація в NYT - частина інформаційної кампанії проти України, яка, насправді, ніколи не припинялася, в тому числі з використанням західних майданчиків", - зазначили журналісти.

Крім того, Кофман неодноразово висловлювався у західних ЗМІ, що дружба з Росією є дуже вигідною, а Кремль взагалі не причетний до війни на Донбасі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українська журналістка поставила у глухий кут лідера ЛДПР Володимира Жириновського своїми аргументами.