Ще один російський найманець повернувся з Сирії в рідний Оренбург у цинковій труні після того, як автомобіль, у якому він їхав, підірвався на фугасі.

За інформацією місцевого видання, загиблого звали Олександр Ягофаров. Він помер ще 11 серпня. Тіло привезли додому 26 серпня, а похорони відбулися наступного дня. Вбитому посмертно присвоїли кілька державних нагород і поховали в закритій труні.

Родичі бойовика розповіли журналістам, що він неодноразово воював у "гарячих точках", а відрядження до Сирії, за його словами, мало стати для нього завершальною. Після цього Ягофаров планував "зав’язати" з такими поїздками.

Остання поява найманця в соцмережах датована 9 серпня, а вже 11-го друзі пишуть на його стіні співчуття.

На думку розслідувачів організації Conflict Intelligence Team, тривалий часовий проміжок між датами смерті та поховання говорить про те, що росіянин міг бути одним з найманців приватної військової компанії "Вагнер". У його профілі немає жодного фото, що вказують на службу в ЗС РФ.

Популярні новини зараз

У Тернополі випав перший сніг, колір настрою - білий

Данила Гетманцева запідозрили в лобізмі інтересів "скрутчиків" ПДВ - ЗМІ

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

На Прикарпатті анорексія звела в могилу 19-річну дівчину: "Важила 29 кілограмів"

Показати ще

Один з товаришів Ягофарова розповів ЗМІ, що навіть не знав про військову кар’єру Олександра, оскільки в мирному житті той був байкером.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про затримання на Донбасі бойовика, який озвучив тарифи на вбивство мирних мешканців.