Ще один російський найманець повернувся з Сирії в рідний Оренбург у цинковій труні після того, як автомобіль, у якому він їхав, підірвався на фугасі.

За інформацією місцевого видання, загиблого звали Олександр Ягофаров. Він помер ще 11 серпня. Тіло привезли додому 26 серпня, а похорони відбулися наступного дня. Вбитому посмертно присвоїли кілька державних нагород і поховали в закритій труні.  

Родичі бойовика розповіли журналістам, що він неодноразово воював у "гарячих точках", а відрядження до Сирії, за його словами, мало стати для нього завершальною. Після цього Ягофаров планував "зав’язати" з такими поїздками.

Остання поява найманця в соцмережах датована 9 серпня, а вже 11-го друзі пишуть на його стіні співчуття.

На думку розслідувачів організації Conflict Intelligence Team, тривалий часовий проміжок між датами смерті та поховання говорить про те, що росіянин міг бути одним з найманців приватної військової компанії "Вагнер". У його профілі немає жодного фото, що вказують на службу в ЗС РФ.

Популярні новини зараз

В сім'ї Потапа чекають на поповнення: вже відома стать малюка

Українцям виплачуватимуть пенсії за новою схемою: що зміниться в 2020 році

Депутати підняли бунт у Раді: трибуна заблокована, хочуть не допустити...

Після обшуків на "Прямому" Матвій Ганапольський зробив скандальну заяву: "Те, що хочуть від нас чути"

Показати ще

Один з товаришів Ягофарова розповів ЗМІ, що навіть не знав про військову кар’єру Олександра, оскільки в мирному житті той був байкером.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про затримання на Донбасі бойовика, який озвучив тарифи на вбивство мирних мешканців.