Міністр закордонних справ Данії, котра нині очолює Комітет міністрів Ради Європи (КМРЄ), Андерс Самуельсен заявив, що Росія зобов'язана сплачувати фінансові внески у бюджет Організації незалежно від обставин.

 "У КМРЄ обговорювали несплату Російською Федерацією своїх внесків. Це статутне зобов’язання і жодна держава-член не може бути звільнена від нього", - пояснив керівник відомства.

Старі борги нікуди не поділися

На думку міністра, на даний час склалася доволі суперечлива ситуація із бюджетом, тому що Кремль не виконує своїх фінансових зобов'язань за 2017-ий та першу половину 2018 року:

 "КМРЄ відслідковує ситуацію. Сподіваюся, що Російська Федерація сплатить свої внески. Закликаю зробити це", - підкреслив Самуельсен.

Відомо, що російську делегацію позбавили права голосу в ПАРЄ у квітні 2014 через анексію Криму і дестабілізацію ситуації на Донбасі. Пізніше в російській Раді Федерації заявили, що "не платитимуть внесків до Ради Європи у зв'язку з тим, що Росія не допущена до засідань Парламентської асамблеї РЄ".

Популярні новини зараз

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще

Позиція Ради Європи щодо РФ

Нещодавно Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд запевнив: залишається прихильним до ідеї збереження Росії в складі Ради Європи. Він додав, що рішення про виключення держави-члена РЄ може ухвалювати лише Комітет міністрів РЄ.

"Європейський суд з прав людини важливий для громадян Російської Федерації... Мене жахає можливість того, що росіяни випадуть з-під дії Європейської конвенції", - заявив він.

Генcек Ради Європи Турбйорн Ягланд 

При цьому Ягланд все одно готується до певних "жорстких дій" через несплату Росією свого внеску до бюджету РЄ.

Дивіться: ПАРЄ визнала, що Росія фактично управляє непідконтрольними територіями Донбасу

Як повідомляв портал "Знай.ua", в оточенні Асада видали головну таємницю Путіна. Зовсім нещодавно Росія зробила резонансну заяву про те, що готова передати Сиріїзенітні системи ППО С-300. Як виявилося, ці ППО вже місяць як знаходяться там. У Росії моментально почали відхрещуватися від цієї інформації. Зокрема, військово-дипломатичне джерело заявило, що Росія не постачала Сирії місяць тому зенітні ракетні системи С-300.