Кандидатка в президенти Росії Ксенія Собчак придумала, як вирішити проблему анексованого Криму. На думку телеведучої, на півострові потрібно провести "міжнародний референдум".

Про це вона завила на зустрічі з журналістами та експертами в США, зазначивши, що референдум про статус анексованого Криму потрібно провести і в Україні, і на всій території РФ. Також вона визнала, що на Донбасі є російські військові, і назвала конфлікт штучним, який підтримує Москва.

Собчак у Вашингтоні відповіла на запитання про Донбас та Крим

Собчак у Вашингтоні відповіла на запитання про Донбас та Крим. Каже, що «вся підтримка Донбасу з боку Росії повинна бути негайно припинена», а по Криму пропонує референдум і в Україні, і в Росії

Posted by chastime on Tuesday, 6 February 2018

Зазначимо, що пропозиція референдуму викликала цілу лавину обурених коментарів в соцмережах -  кандидатку в президенти РФ ким тільки не називали – і просто дурепою, і Жириновським у спідниці. До Ксенії Собчак звернулись з альтернативною пропозицією - щоб Росія повернула все вкрадене, включаючи Курили і Карелію, і лише потім можна буде проводити референдуми або голосувати.

Популярні новини зараз

Могилевську застукали за шкідливою звичкою, такою співачку ще не бачили

Ломаченко після бою з Лопесом ліг під ніж хірурга - 12 раундів практично з однією рукою: "Відколов шматок..."

Життя маленької українки повисло на волосині, батьки благають про допомогу: "Врятуйте нашу Вікусю"

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Показати ще

Як відомо, президентські вибори в Росії мають відбутися трохи більше, ніж через місяць  - 18 березня.  Багато експертів і політологів, так само, як і сама Ксенія Собчак, впевнені, що переможе в них чинний нині президент Володимир Путін.

Втім, саме у Ксенії Собчак є шанс створити Путіну проблеми і завадити приймати участь у президентських перегонах.

Про це заявив російський фінансист і блогер Слава Рабинович. У розмові з "Апострофом" він, зокрема, пояснив,  чому головним питанням для Собчак зараз повинна бути не Україна, а то , чи подасть вона після офіційної реєстрації кандидатом в президенти позов до Верховного Суду РФ про незаконну реєстрацію кандидатом Володимира Путіна і створить тим самим серйозні проблеми господарю Кремля.

"Собчак, замість того, щоб висвітлювати великий спектр питань, які, безумовно, вимагають висвітлення, повинна, з моєї точки зору, відповісти на питання: коли вона подасть до Верховного Суду позов проти Центральної виборчої комісії РФ з приводу незаконної реєстрації кандидатом в президенти Путіна В .В.? Тому що незаконна реєстрація порушує її права як кандидата в президенти, і точно так само порушуються права всіх виборців, які беруть участь в голосуванні. Ось яке у мене головне питання до Ксенії Собчак на сьогоднішній день. І воно стане ще більш актуальним в день її офіційної реєстрації ЦВК.

Я навіть не хочу гадати, чи є Ксенія Собчак "мурзилкою" Кремля, тобто людиною, яка в злочинній змові з ним. Її заяви в Америці можуть бути ініціативою Кремля, щоб показати, що у нас є плюралізм думок і свобода слова. Вони можуть бути і її власною ініціативою, яка абсолютно не підтримується Кремлем. Це вже деталі, які не так важливі. Мене цікавить суть питання, а вона полягає в тому, що до Верховного Суду такий позов проти незаконної реєстрації Путіна В.В. в якості кандидата можуть подати тільки так звані належні позивачі. І якщо належні позивачі в особі членів Ради Федерації, депутатів Держдуми або глав регіонів, за великим рахунком, всі є в тій чи іншій мірі членами путінської ОЗУ і таких позовів подавати не будуть, то єдине вікно можливостей, яке збільшує кількість цих належних позивачів, - це період після офіційної реєстрації кандидата і до дня виборів", - пояснив Рабинович.

Він підкреслив, що це вікно можливостей з'являється раз на шість років, і  триває приблизно місяць – період коли такий позов може подати офіційно зареєстрований кандидат.

Як повідомляв портал "Знай.ua",  пропозиція Собчак по Криму розлютила українців.