Синдром Халлермана - Штрайфа - це так звана черепно-лицьова дисморфия, яка включає в себе вид "пташиної голови", гострий, тонкий, вигнутий ніс, що нагадує дзьоб папуги, а також карликовість. Від єтого страшної недуги страждає 20-річна Мішель Кім.

Про це повідомляє The Sun.

Незважаючи на вік, дівчина не вище талії своєї молодшої сестри Сари. Хоробра Мішель не дозволяє хвороби обмежувати її в чому-небудь, тому дівчина мріє стати педіатром або, як запасні варіанти, актрисою або модельєром.

"Коли я була вагітна Мішель, то все було нормально. Але після її народження лікарі відразу зрозуміли, що з нею щось не так. Маленьку довелося відправити в іншу лікарню, щоб їй змогли поставити діагноз. Ніхто не міг нам сказати, що буде далі ", - розповіла мама дівчинки.

Популярні новини зараз

Під Києвом зник хлопчик з дивним ім’ям і нелегкою долею - "Про його пригоди знімуть фільм"

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Мішель живе в штаті Іллінойс, США. Їй потрібні цілодобовий медичний догляд, спеціальна медсестра, яка їздить з нею в школу, і постійні огляди в лікарні.

Крім цього у Мішель кардіоміопатія, хронічна легенева хвороба, короткі кінцівки, крихкі кістки і алопеція. Але це не заважає їй розвиватися далі.

"Зараз Мішель - 20-річна молода леді, яка розумна і завжди щаслива. У неї висока самооцінка, вона любить себе і кожен день проживає зі щасливим серцем. Завдяки їй стаю щасливою і я", - додала мама.

Сама Мішель скаржиться тільки на кілька речей, які заважають їй жити.

"Занадто мало атракціонів, на які я можу ходити через обмеження по зростанню. Ще через трахеостомической трубки я не можу пірнати, а я хотіла стати русалкою. І у мене до цих пір не було хлопця, а у моєї молодшої сестри був ! ", - каже Мішель.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, як дівчинку заразили страшною хворобою на прийомі у зубного лікаря.