Травма, отримана у віці дев’ять місяців після невдалого падіння на шию, поламала все життя Афхсен Кумбарі з індійської провінції Сінд і спровокувала рідкісне захворювання.

Як пише зарубіжна преса, голова дев’ятирічної дитини звисає набік на 180 градусів. Коли вона намагається тримати голову рівно, то максимум, що у неї виходить, - це прямий кут.

У родині 55-річного Аллаха Джуліо і 50-річної Джамілан, крім Афсхен, ще п’ятеро дітей. Всі до одного народилися здоровими. Після того, як дівчинка ще немовлям невдало впала на шию, батьки понесли її до місцевого цілителя, але той здивувався, що дитина ще жива, і побоявся братися за неї, аби не спровокувати погіршення стану.

Батьки витратили всі кошти, аби повезти її до цілителя, а коли це не допомогло, опустили руки. Правда, вони ще сподіваються, що їм якось допоможе влада.

Дивіться: Афхсен Кумбарі майже дев'ять років бачить світ догори ногами

Популярні новини зараз

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Сама ж дівчинка не просто вижила, а намагалася пристосуватися до травми. Коли її стан почав погіршуватися, вона не могла тримати голову у вертикальному положенні і часто скаржилася на біль в шиї. Батько та мати були змушені всюди носити її на руках: в школу, під час прогулянок і навіть на роботу - її не можна було залишати вдома одну. Потім Афхсен довелося кинути школу через постійні глузування однокласників.

Нині дитина зовсім безпомічна і не може нічого робити. Вона просто сидить у кутку, лише іноді граючись зі своїми братами і сестрами.

Її стан може бути пов'язаний з аномалією розвитку хребта або м'язовим розладом, але діагноз здатен поставити тільки фахівець після ретельного дослідження в Карачі, а на це в родині немає грошей. Мати Афхсен сподівається, що уряд прийде на допомогу, і колись їх дочка таки зможе жити, як усі люди.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", медики назвали десять основних причин, через що може боліти спина.