Голландські рибалки спіймали дельфіна виду морська свиня з рідкісною патологією. Це перший випадок виявлених сіамських близнюків у цього виду ссавців.

Про це повідомляє New Scientist.

Після того, як тварину витягли на судно, рибалки сфотографували двоголового дельфіна та викинули назад в море.

Серед морських свиней раніше не помічали подібних патологій, а серед усіх видів китоподібних, це був всього десятий випадок.



За словами рибалки Хенка Таніс, тварина була мертвою і чоловіки подумали, що подібний улов незаконний, тому позбулися дельфіна. Вчені назвали цей вчинок "ганебний", оскільки варто було віддати ссавця спеціалістам для досліджень, щоб зрозуміти, чому виникають подібні аномалії.

Популярні новини зараз
Штрафи за колодязі і свердловини: готують нові покарання за воду ТЦК підуть по квартирах: мобілізацію суттєво посилять Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у 60-х роках минулого століття вчені давали дельфінам наркотичні речовини, у тому числі ЛСД, щоб "поспілкуватися" з ними.