У Франції прийняли закон, який забороняє тримати в неволі таких ссавців як дельфінів та косаток. Крім того, уряд обмежив роботу дельфінаріїв.

Раніше міністр з захисту навколишнього середовища Франції Сеголен Руаяль видала постанову, яка регламентувала жорсткі правила розведення тварин, а тепер новий закон повністю забороняє утримування морських ссавців у неволі, - повідомляють західні ЗМІ.

Також міністр визначила норми щодо контакту з дельфінами. Відтепер у дельфінаріях заборонено глядачам торкатися тварин, у тому числі й фотографуватися з ними. До того, ж власники цих розважальних закладів не повинні використовувати хлоровану воду, у якій плавають тварини та повинны збільшити басейни, згідно діючих норм.

Представники організацій захисту тварин сприйняли "на ура" новий закон Руаяль та назвали його "історичним проривом для країни".

А от власники розважальних закладів з дельфінами не розділяють радості природозахисників, оскільки нові правила добряче вдарять по їх заробітку.

Популярні новини зараз

Вкрадене дитинство: на Закарпатті підлітки знущалися над неповнолітньою дівчиною, знімаючи процес на камеру

"Холостячці" Златі Огнєвіч підсунули "засланого козачка" у масці: "Провокатор"

Українці вшановують пам'ять Андрія Гусіна з "Динамо", який трагічно загинув 7 років тому: "Був справжнім лідером"

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", шведські вчені збираються по-серйозному поговорити з найзагадковішими ссавцями – дельфінами. Дослідники намагаються розшифрувати їх мову.