12-річна жителька племінного району Хибер у Пакистані жорстоко поплатилася за те, що намагалася втекти з коханим хлопцем.

Як передає "Радіо Свобода", дівчина на ім’я Нагхма зникла  з дому тиждень тому, 23 червня. Правда, далеко забігти їй не вдалося, оскільки сміливицю зупинили правоохоронці.

Вони передали Нагхму її родичам. Ті пообіцяли, що не завдадуть дитині ніякої шкоди, проте вже через чотири дні дівчинку знайшли застреленою.

На думку місцевих чиновників, трагедія, що сталася з нею, є нічим іншим як "убивством честі". Останні - непоодиноке явище в Пакистані.

За статистикою, у країні щороку скоюють сотні таких убивств. Це  справа рук переважно родичів, котрі мстять за шкоду, завдану репутації сімейства.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", минулого року пакистанець задушив сестру-супермодель через відверті фото у соціальній мережі.

Така ж страшна доля спіткала ще одну громадянку цієї держави, яка поплатилася життям за те, що відмовилася вийти заміж за сина директора школи, де працювала вчителькою.