У справі "російського сліду" на американських виборах з'явилися нові деталі. Підтвердилися дані щодо використання особистої електронної пошти одразу кількома впливовими особами із оточення президента США Дональда Трампа, зокрема – його зятем Джаредом Кушнером.

Він особисто визнав, що в урядових справах справді досить часто листувався з приватного е-mail, а згодом представник від демократичних сил парламенту розпочав особисте розслідування. Елайджа Каммінгс вимагав у Кушнера не видаляти жодних повідомлень.

При чому першим, хто критикував за використання приватних ресурсів на виборах, став саме американський лідер: тоді він досить часто звертався у ЗМІ із гучними заявами щодо діяльності штабу своєї конкурентки Гілларі Клінтон, і навіть обіцяв "відправити її за грати".

Згодом з'явилося й офіційне підтвердження від адвоката його зятя – справді, останній надсилав більше сотні мейлів із особистого ресурсу, і це тільки під час передвиборчої гонки.

Популярні новини зараз

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджіоглу одружується, поки колишня святкує 7 річницю: як виглядає його наречена

Володимир Зеленський вперше показав величезного домашнього улюбленця: "Хтось тренується, а хтось відпочиває"

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Показати ще

Окрім нього точно так діяли ще п'ятеро президентських радників, в їх числі – донька Трампа Іванка, колишній головний стратег Білого дому Стів Беннон, екс-голова апарату Райнс Прібус і радники Гері Кон та Стівен Міллер.

Листи надходили переважно від бізнес-організацій двом урядовим чиновникам, хоча вся переписка перебуває під жорстким контролем і фіксується будь-яка важлива деталь, а особиста пошта на роботі – табу в стінах американського парламенту.

Поки що експертам не надали повноцінного доступу до матеріалів розслідування, але публічне оприлюднення очікується вже найближчим часом.

Дивіться: Джаред Кушнер та "російський слід"

Як повідомляв портал "Знай.ua", з'явилися подробиці телефонної розмови радника американського президента із Путіним.