Російський журналіст розповів про параною Путіна

поділитись
Путін набрид росіянам до "малинових чортів"

Президент Росії Володимир Путін так боїться замаху на своє життя, що "затьмарився розумом" на ґрунті безпеки.

Про це на сторінці у Facebook написав журналіст і критик путінського режиму Олександр Сотник.

"Те, що ми зараз спостерігаємо у Кремлі, називається "сум'яттям еліт". Путін, дійсно, набрид до малинових чортів. Набрид практично всім. У стінах Кремля панує параноя. Плішивець нікому не довіряє. Досить згадати фотографію від 9.05.2017, коли Шойгу стоїть поряд із Путіним на трибуні, і у нього заклеєний клинок кортика. Тобто, "сцарь" затьмарився розумом на темі власної безпеки. З'їхав остаточно", - зазначив він.

За словами Сотника, у Путіна є кілька двійників, які ризикують життям, у той час як справжній господар Кремля відсиджується у "бункері".

"Це як у класичній голлівудської ситуації з дзеркалами: всюди - путінські відображення, і в який бік відкривати вогонь на ураження - абсолютно не зрозуміло. Стрільба навмання рівнозначна самогубству. Грубо кажучи, прийшов ти на зустріч з у...бищем і встромив йому в горло олівець, а це - двійник, а справжнє у...бище сидить у бункері, дивиться відеотрансляцію і робить висновки: "Ось ще один нелояльний на мене спокусився..." і хто у такій ситуації ризикне підставитися?" - пояснив блогер.

На думку журналіста, "ситуація патова", і доля Росії знаходиться у руках прислуги Путіна.

"Остогидлий параноїк рулить, і ніхто не знає: що завтра спаде на його лису голову: раптово прикластися до мощів або вилетіти на бомбардування Воронежа? Залишається сподіватися на постільничого, який раптово образиться і задушить виродка простирадлом на сон грядущий. Хоча мріяти, звичайно ж, не шкідливо... А час іде. Годинник цокає. Країна летить у прірву - весело і з вітерцем..."- додав Сотник.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Путін осквернив мощі Миколи Чудотворця.

Автор матеріалу: 
Анастасия Кокошина
Теги: 
Володимир Путін, параноя, страх, безпека, двійники
Заперечувати більше немає сенсу
0
0
09:08 24.04.2018
Експерт розповів цікаві подробиці про отруту
0
0
08:38 24.04.2018
Родичі пообіцяли повідомити подробиці, як тільки поспілкуються з лікарями
2
0
08:30 24.04.2018
Підозрюваний добре знайомий поліції
0
0
08:25 24.04.2018