Росія може вивести з ладу підводні кабелі на дні Атлантичного океану, які забезпечують вихід в інтернет, і інші комунікації, в Європі і Північній Америці.

Командувач підводними силами НАТО Ендрю Леннон відзначив, що Росія "явно проявляє інтерес" до підводної інфраструктури альянсу, пише The Washington Post.

"Ми зараз бачимо підводну діяльність в околицях підводних кабелів, яку, як я вважаю, ніколи не спостерігали", - пояснив Леннон.

У зв'язку з цим командування НАТО вирішило відновити командний пункт, закритий після закінчення холодної війни. Тепер перед військовими стоїть завдання наростити можливості флоту, а також розробити вдосконалені літаки для виявлення підводних човнів.

Популярні новини зараз

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Показати ще

У НАТО не виключають, що Кремль має намір отримати можливість пошкодити лінії передачі даних або будь-яким чином використовувати їх.

"Чи можете ви уявити собі сценарій, при якому ці кабелі будуть пошкоджені? Це відразу ж катастрофічно вплине як на нашу економіку, так і на спосіб життя в цілому", - сказав маршал британських ВПС Стюарт Піч.

Де почнеться війна

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Петро Порошенко просить Верховну Раду допустити в Україну в наступному році іноземних військових для проведення навчань.