Жителі славного міста Красноярськ, що в Росії, настільки суворі, що рішень своїх не змінюють ні за яких обставин. Особливо якщо рішення ці стосуються відпочинку. Сказано - зроблено, і перешкодити цьому не може нічого. Навіть потопельник, який так недоречно сплив посеред річки у розпал вікенду. Тобто, труп не завадив настільки, що ніхто навіть вийти з води не вважав за потрібне. Про дзвінки кудись, крики, переляк - про такі плебейські штуки взагалі не говоримо.

Диво-відеоролик з'явився на просторах соціальних мереж.

Не вірите? Погляньте самі

Потопельник з обмотаним водоростями головою сплив біля берега. Очевидці викликали поліцію і рятувальників, які дістали труп з води. Але спочатку зняли відео. А втім, нічого нового. За інформацією ЗМІ, утопленика шукали з 23 червня: чоловік точно так же відпочивав на природі і, будучи під чималим градусом, пішов купати. Пірнув так, що шукали декілька днів.

Трохи раніше в мережу злили відеозапис досить дивного інциденту. На відео видно, як в німецькому Кельні росіяни відзначають початок нападу Німеччини на СРСР. Так, на відео вони розмахують прапорами Росії і голосно співають гімн країни. Деякі приїхали на авто і влаштували справжню димову атаку. Про це стало відомо завдяки відео, викладеному на YouTube.

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що на столичних пляжах з кожним роком стає все небезпечніше купатися, і якщо раніше головною проблемою було те, що їх не чистять (брудний пісок, гори сміття і битого скла), то тепер на островах відпочинку оселилися ще й інфекції.

Так, фахівці провели перевірку на 13 київських пляжах. Чудно, але з цього числа тільки 6 можна назвати відносно безпечними, тобто такими, де можна засмагати і купатися, не ризикуючи загриміти в лікарню незабаром. Решта 7 можуть похвалитися хіба що підвищеним вмістом лактозопозитивної кишкової палички.