У білоруському місті Могильов уродженець Магадана, а нині житель Москви влаштував збройне пограбування та захопив заручників.

Як передає місцева преса, 28-річний чоловік з пістолетом увірвався у відділення "Беларусьбанку" і годину утримував у полоні касирів та клієнтів установи, усього п’ятеро осіб. Він забрав у присутніх телефони й викинув їх у смітник, при цьому голос у нього був нервовий, навіть істеричний, пригадують очевидці.

Одна зі співробітниць банку встигла натиснути тривожну кнопку, і вже незабаром приїхала міліція. Злочинець почав вимагати автомобіль і щоб правоохоронці склали зброю. Коли він отримав бажане, то прихопив із собою одного заручника і спробував втекти. Поза межами міста його вже чекав ЗМОП. Грабіжник відкрив вогонь по переслідувачам з пістолета Макарова, і ті, в свою чергу, змушені були стріляти у відповідь. Внаслідок  цього злочинець отримав поранення в ногу. Зараз він у лікарні, його охороняють правоохоронці.

У якості заручника у машині знаходився полковник Олександр Васильєв, заступник начальника міліції Могильова.

Під час обшуку у затриманого вилучили більше семи тисяч білоруських рублів, 150 доларів і жорсткий диск. Імовірно, все це він виніс з банку.

Дивіться: Грабіжник не встиг далеко втекти від правоохоронців

Про нападника відомо, що у вересні він отримав посвідку на проживання у країні, у Білорусь приїхав до матері. Про спецоперацію знав президент Олександр Лукашенко, який власне й дав добро на її проведення.

За фактом порушена кримінальна справа. Підозрюваному загрожує 12 років за гратами.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", озброєний ножем чоловік узяв у заручники трирічного  хлопчика у вірменському місті Армавір.