Не встигла звістка про масштабні військові навчання США облетіти світ, як одними з перших спохватилися росіяни – вже традиційно місцеві експерти (принаймні, так їх називають на батьківщині) підозрюють Пентагон у підготовці провокацій "для удару по РФ". Хоча основна мета тренувань, як свідчать офіційні заяви відомств, точно не в цьому.

Зокрема, редактор одного із місцевих видань Ігор Коротченко заявив: американці нібито влаштували репетицію війни, і навіть припустив, що протиракетні установки можуть дістатися Росії за півгодини.

Слідом за ним побоювання висловив і військовий експерт Олександр Жилін. У коментарі прокремлівському радіо він відкрито підкреслив: США для нього – загарбники. Хоча, на яких підставах зробив такий висновок, повноцінно не пояснив:

Популярні новини зараз

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

"Холостяк" Заливако роздягнув учасницю на першій же зустрічі: "Не встигла схуднути"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

"Це відповідь на ті дії, які здійснювала Російська Федерація, вибудовуючи свою оборону. Роблячи це, ми значною мірою знизили інтервенційний потенціал США. Армія Сполучених Штатів Америки носить інтервенціоністський характер. Вона не призначена для захисту своїх територій. Армія США носить характер загарбницький, руйнівний, агресор сьогодні один - це Сполучені Штати Америки", - додав Жилін.

Дивіться: військові навчання США

Як повідомляв портал "Знай.ua", Америка розпочала масштабні військові навчання.