У США в місті Остін, що в штаті Техас, чоловік в костюмі Санта-Клауса відкрив вогонь на вечірці.

Як пише My Statesman, вечірка була влаштована з нагоди Хелловіна. Як пишуть журналісти, постраждали четверо людей. Двох доставили в лікарню в критичному стані, третій - знаходиться у важкому, ще один поранений - від госпіталізації відмовився.

Нападника затримали на місці. Медики надають йому першу допомогу. При цьому силовики стверджують, що надмірну силу по відношенню до стрільця не застосовували.

Вказується, що чоловіка запросили на вечірку, тому своїх жертв він знав.

Популярні новини зараз
Чи можуть пенсіонери чомусь навчити дітей? Батьки посперечалися через похилий вік педагога Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати
Показати ще

Стрілянина в Лас-Вегасі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в поліцію Вашингтона надійшло відразу кілька повідомлень про стрільця, який відкрив вогонь на території Говардський університету.