Великі групи українців повстали проти російської культури в країні, тому що влада не дає однозначного визначення того, як потрібно себе вести з агресором. Про це повідомляє "Обозреватель", посилаючись на заяву заступника директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдана Петренко.

За його словами, радикали з С14 напали на будівлю Росспівробітництва, де проходила виставка Шаляпіна. Це вже не перший російський об'єкт, який постраждав від українських націоналістів під час війни. І це не перша угруповання радикалів, яка намагається такими діями заблокувати "руській мір" в Україні.

Петренко додав, що між Росією і Україною досі триває співробітництво у багатьох сферах.

"А це не подобається тим, хто потребує простих рішень складних питань. Тому незважаючи на 10 тис. наших громадян, загиблих у цьому конфлікті, держава не просто зберегла з нею дипломатичні відносини. Останні два роки у нас навіть зросли економічні зв'язки між країнами", – написав Петренко.

На його думку, українська влада не дає однозначного визначення того, як потрібно себе вести з агресором. Тому не сформувалося однозначності серед населення.

Популярні новини зараз

Танці з зірками на піску: Кухар показала приклад жінкам, ідеальна фігура та пластика

Українцям показали шикарний особняк Софії Ротару: хвойний ліс і Range Rover на ділянці

Літак з футболістами потрапив в авіакатастрофу: вижити не вдалося нікому

Ексдружина Аршавіна показала понівечене хворобою обличчя: "Лікарі вирізали все"

Показати ще

Петренко також заявив, що в Україні відбувається конфлікт між заборонених законом і легітимним. І він продовжиться до тих пір, поки держава не встановить межі дозволеного співпраці з агресором.

Однак, на його думку, культура агресора є основою "російського світу" і працює, як "інструмент справжньої війни".

Нагадаємо, велика кількість проблем всередині країни і заяви президента України Петра Порошенка про бажання приєднатися до ЄС, викликають серйозне невдоволення серед лідерів країн Заходу.

Крім того, в Інтернеті підняли на сміх фотографію сувенірних бюстів президента Російської Федерації Володимира Путіна, які продаються в Ізборську.

Дивіться сюжет про РФ

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", катастрофа Ан-148 показали в найдрібніших деталях.