Представники російського бізнесу написали звернення президенту Володимиру Путіну, сподіваючись на справедливість: господареві Кремля вирішили поскаржитися на його ж помічника і прем'єр-міністра Дмитра Медведєва.

Копію звернення керівників чотирьох бізнес-об'єднань - РСПП, "Ділової Росії", ТПП і "Опори Росії" опублікувало одне з російських видань. У зверненні йдеться про те, що уряд обіцяв не підвищувати податки до кінця 2018 року, проте обіцянки так і не дотримали. Мораторій на зростання навантаження президент підписав у 2014 році, але з того моменту з'явилася величезна кількість зборів і платежів, які офіційно податками і не вважаються, хоча по факту це саме вони.

"Новий проект бюджету вводить відразу три нових платежі. Це неминуче призведе до скорочення інвестицій, до зростання цін на засоби виробництва і на кінцеву продукцію практично по всіх галузях", - наводить видання цитату зі звернення.

Коли на одній з прес-конференцій журналісти запитали про це президентського спікера Дмитра Пєскова, той вирішив промовчати. Представник Медведєва Наталія Тімакова зробила вигляд, що взагалі про лист чує вперше. До слова, лист і реакція на нього потішила користувачів соціальних мереж:


Популярні новини зараз

Бюджет-2022: Рада ухвалила найважливіший документ, хто з депутатів його не підтримав

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в черговий раз Медведєв став посміховиськом мережі.