Розкол? Путіна налаштовують проти його правої руки

поділитись
Ніби це щось вирішить

Представники російського бізнесу написали звернення президенту Володимиру Путіну, сподіваючись на справедливість: господареві Кремля вирішили поскаржитися на його ж помічника і прем'єр-міністра Дмитра Медведєва.

Копію звернення керівників чотирьох бізнес-об'єднань - РСПП, "Ділової Росії", ТПП і "Опори Росії" опублікувало одне з російських видань. У зверненні йдеться про те, що уряд обіцяв не підвищувати податки до кінця 2018 року, проте обіцянки так і не дотримали. Мораторій на зростання навантаження президент підписав у 2014 році, але з того моменту з'явилася величезна кількість зборів і платежів, які офіційно податками і не вважаються, хоча по факту це саме вони.

"Новий проект бюджету вводить відразу три нових платежі. Це неминуче призведе до скорочення інвестицій, до зростання цін на засоби виробництва і на кінцеву продукцію практично по всіх галузях", - наводить видання цитату зі звернення.

Коли на одній з прес-конференцій журналісти запитали про це президентського спікера Дмитра Пєскова, той вирішив промовчати. Представник Медведєва Наталія Тімакова зробила вигляд, що взагалі про лист чує вперше. До слова, лист і реакція на нього потішила користувачів соціальних мереж:
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в черговий раз Медведєв став посміховиськом мережі.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Путін, Медведєв, Пєсков, Тімакова, бізнес, Росія, звернення
Їй вдалося показати всю міць своєї країни
0
0
21:18 27.05.2018
Через щільний робочий графік "приблизно порівну" бачиться з президентом Туреччини Тайіпом Ердоганом і дружиною
0
0
19:29 27.05.2018
Бразильські вчені запошують свої колег з усього світу для спільного дослідження решток
0
0
19:03 27.05.2018
Через кілька днів вдалося вийти на зв'язок із сестрою брата нареченого
0
0
18:37 27.05.2018
У мережу потрапили показові фото колись популярного курорту в Криму
0
0
18:28 27.05.2018