Три роки за гратами може відхопити 40-річна жителька Уссурійська за те, що прописала у своєму помешканні 139 осіб.

З них тільки 19 були росіянами, інші 120 – вихідці з Вірменії, Таджикистану, Казахстану, Азербайджану, Киргизстану й Узбекистану, пише місцева преса.

Правоохоронні органи звинувачують жінку у фіктивній постановці на облік іноземних громадян за місцем свого проживання.

За фактом була порушена кримінальна справа, яку після завершення розслідування передали до суду.

Тепер "добросердній" дамі доведеться пояснювати суддям, з якою метою вона так щедро ділилася з малознайомими людьми своїми квадратними метрами.

Популярні новини зараз
На українців чекає хвиля скорочень: безробіття розквітне з новою силою В Україні хочуть запустити мобілізацію за чергою: буде видно, кого призвуть першими Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати У травні українці отримають третю платіжку за газ
Показати ще

У випадку, якщо її провина буде доведена, жінці на кілька років нададуть більш просторне житло у місцях не дуже віддалених.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Саратові за померлим замість спецавтомобіля приїхала машина з молокозаводу з веселою рекламою.