Російський президент Володимир Путін в черговий раз змусив світ сміятися і обурюватися через його заяви: на цей раз диктатор вирішив пограти в пацифіста. Виявляється, світу потрібно відмовитися від войовничої риторики і взагалі забути про цей спосіб вирішення конфліктів.

"Не будемо забувати і про ті загрози, які несуть регіональні конфлікти. Зони застарілого протиріччя, вони зберігаються в дуже багатьох місцях в Євразії. Щоб розв'язати ці вузли, слід перш за все відмовитися від войовничої риторики, взаємних звинувачень і докорів, які лише погіршують ситуацію" , - цитують Путіна російські ЗМІ.

Також він додав, що ні одну проблему сучасного демократичного світу не можна вирішувати таким варварським методом. Від коментаря не втримався Олег Панфілов, професор Державного університету Ілії: "От скотина", - написав він у своєму мікроблозі.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що російський журналіст розповів, до чого в кінцевому підсумку приведе гібрідна війна Путіна.