У 1996 році американська сім'я взяла з китайського притулку однорічну Цзінчжі. Дівчинка росла разом з двома зведеними братами, виявилася розумною і талановитою дитиною. Прийомні батьки ставилися до малятку як до рідної дочки, всіляко допомагали і підтримували дитину.

Дівчинці дали ім'я Катерина Су Барнс. З дитинства Кеті розуміла, що вона - приймак в сім'ї. Тільки в 21 рік дівчина дізналася справжню таємницю свого народження. В день повноліття подружжя Барнс розповіли дочки, що справжні її батьки багато років тому призначили їй побачення на розбитих мосту в китайському місті Ханчжоу!

Коли маленька Кеті була знайдена на овочевому ринку, у неї під боком американські батьки знайшли записку, в якій біологічні батьки скаржилися на бідність, через яку їм довелося залишити дочку.
Справжні батько і мати вказали в листі день і годину народження дівчинки. Крім того, вони згадали, що чекатимуть свою дочку в Ханчжоу на розбитих мосту в перший день сорочу свята через десять або двадцять років.

Справжньою причиною того, що батьки залишили дитину, були демографічні закони в тодішньому Китаї.

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Зірка "Величного століття" Бурак Озчівіт може потрапити до в'язниці на 4 роки: вже був у суді

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

Політика «одна сім'я - одна дитина» забороняла біднякам народжувати другу дитину, а у Сюй Ліда і Цянь Фенсян вже на той час була одна дочка. У разі порушення заборони подружжю погрожував непідйомний штраф, а при його несплаті - куди більш страшні покарання.

Дівчинка, яка отримала від справжніх батьків ім'я Цзінчжі, потрапила в притулок міського округу Сучжоу. Там її побачили Кен і Рут Барнс, які удочерили дівчинку, відвезли з собою в США і назвали Кеті. Приймальні батько і мати ознайомилися зі змістом знайденої у дівчинки записки.
Але, порадившись, Кен і Рут вирішили, що розкажуть доньці про це, коли вона стане повнолітньою, і тільки в тому випадку, якщо дівчинка сама захоче дізнатися про своє походження.

В результаті Кеті все ж дізналася про своє походження і через 22 роки вирішила приїхати в рідне Китай.

У свою чергу, Сюй Ліда і Цянь Фенсян не залишали надій на зустріч з дочкою. Щороку вони приходили в призначений день на Розбитий міст, і до четвертої години дня стояли там з плакатом.

Одного разу незвичайну пару помітила працювала неподалік знімальна група.

Так історія дівчинки стала загальновідомою, але дізналися про це Барнс відмовилися йти на контакт з пресою. Лише пізніше, коли Кеті виповнився 21 рік, Кен і Рут все-таки розповіли їй про все.

Доленосна зустріч відбулася 7 липня, через 22 роки після того, як крихітну Цзінчжі знайшли на овочевому ринку. Несподівано для себе дівчина знайшла ще одну сім'ю. Крім справжніх батьків дівчина також вперше побачила свою старшу сестру і бабусю.

Кеті каже, що спочатку дуже злилася на прийомного батька і матір через те, що вони так довго тримали її в невіданні. Але тепер дівчина зізнається, що прекрасно розуміє, чому Кен і Рут так поступили.

Зустріч з родичами пройшла добре, але Кеті поки ще не до кінця розуміє, як повинна ставитися до справжніх батьків. Сюй Ліда і Цянь Фенсян, в свою чергу, мріють проводити більше часу з донькою.

Вони були дуже раді чути, що завдяки Барнс Кеті отримала гарну дитинство і гідну освіту. Однак для продовження спілкування дівчина і її справжні батьки повинні ще подолати чимало труднощів.

Хочеться, втім, вірити, що дівчина зможе налагодити своє життя в двох таких різних світах, знайшовши спільну мову і з цією, і з прийомною сім'єю.

"Жди меня" по-китайски

Эти родители отказались от дочери-младенца, и её удочерили в США. Но воссоединение с биологическими матерью и отцом всё же произошло.

Posted by BBC News Russian on Monday, 11 December 2017
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", молода мати народила персонажа казок