Сенатор США Ліндсі Грем впевнений, що зараз як ніколи виникла необхідність ввести особисті санкції проти президента Російської Федерації. Поки що під їх вплив потрапили лише мільярдери з його найближчого оточення.

Сенатор дав коментар відомому американському ЗМІ про санкції. Ліндсі Грем вважає, що персональні санкції проти Володимира Путіна повинні бути введені за організацію замаху на Сергія Скрипаля, а також за втручання в американські вибори. Такі ж звинувачення раніше були висунуті на адресу осіб, що потрапили під санкції.

Також сенатор висловив своє схвалення з приводу введення Мінфіном США санкцій проти наближених до Путіна олігархів і їх компаній.

"Я думаю, що це великий крок у правильному напрямку: росіян потрібно бити по гаманцю. Незначне число людей в Росії живуть на широку ногу за рахунок інших, і удар по близькому колі Путіна, завдяки якому вони не зможуть купувати будинки та яхти по всьому світу на неправедно нажиті гроші, — це перший крок", - пояснює свою позицію Грем.

Популярні новини зараз

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Сам сенатор схвалює введення санкцій і особисто проти Путіна, адже, спираючись на дані розвідслужби, він упевнений, що спроба вбивства російського шпигуна на території Великобританії і злом виборів 2016 року відбувалися з схвалення самого Путіна.

Сенатор переконаний, що в Росії не відбувається значущих подій, про які б не знав особисто президент.

"Це найбільший плюс диктатора: ти знаєш все про все", - підсумував Грем.

Крім того, сенатор говорить про розширених діях щодо російської економіки. Ліндсі Грем вважає, що більший удар по ній дало б забезпечення нафтою і газом не російського походження всіх великих покупців нафти і газу.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа", США показала список олігархів, які потрапили під санкції. Їм загрожує заморожування активів та відмови в американських банках. Також громадянам Америки заборонено укладати з ними угоди.