КНДР готова відмовитися від ядерного арсеналу і розробок озброєння. Але на такий крок Пхеньян піде лише в разі роззброєння США.

Про це повідомив постійний представник КНДР в ООН Кім Ін Рен, передає Politeka. Цим Північна Корея, нібито, продемонструвала підтримку повного роззброєння і заборони ядерної зброї в усьому світі.

Але вони не зроблять крок першими, поки ядерним арсеналом володітимуть США. Але дуже малоймовірно, що Білий дім погодиться з виконанням подібних вимог.

"Північна Корея послідовно підтримує повне знищення ядерної зброї і зусилля по денуклеаризації всього світу. Але поки Сполучені Штати Америки продовжують наполегливо загрожувати і шантажувати КНДР ядерною зброєю, заперечують договір про заборону ядерної зброї, наша країна не приєднається до такої угоди", - роз'яснив позицію Пхеньяна Ін Рен.

У КНДР розглядають ядерну зброю і балістичні ракети, як "виправдану міру самозахисту". Не упустив можливості представник Північної Кореї пригрозити США. Вся американська територія, за його словами, знаходиться в зоні польоту північнокорейської ракет.

Трамп з трибуни ООН пригрозив знищити КНДР

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, США попередили КНДР про наслідки ядерних випробувань.