КНДР провела нові запуски балістичних ракет ближньої дії. Випробування озброєння пройшли в морі поблизу східного узбережжя країни.

Про це повідомляє Reuters. У Тихоокеанському командуванні США зазначили, що Північна Корея провела за 20 хвилин запуски трьох балістичних ракет.

Всі випробування виявилися провальними. Три ракети досягли заданих цілей. Одна з них вибухнула майже відразу після запуску, дві інших підірвалися в повітрі під час польоту.

Пуски ракет проводили зі східної провінції Канвон на півночі. Вони пролетіли майже 250 кілометрів у північно-східному напрямку.

Згідно з даними Тихоокеанського командування, ракети не становили загрози для США або для території острова Гуам. Північнокорейський диктатор Кім Чен Ин неодноразово погрожував завдати удару по американському острову.

Популярні новини зараз
Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу Виплати малозабезпеченим: яку допомогу можна отримати в грудні Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, у мережі з'явилося відео зі спецоперації із затримання північнокорейських шпигунів в Україні.