Ситуація у Венесуелі за останні кілька днів сильно погіршилась, пише впливова "Washington Post".

Так, заворушення спалахнули у штаті Барінас, внаслідок чого загинуло 8 осіб, ще десятки отримали поранення. На одній з центральних площ столиці країни Каракаса натовп лінчував молодого чоловіка, обливши його бензин та підпаливши. Тим часом в декількох районах столиці протестанти в масках встановили барикади і здирають плату з машин, що проїжджають повз.

Після семи тижнів майже щоденних протестів, інциденти вказують, що анархія поширюється Венесуелою, в той час як уряд і опозиція, під заклики не проявляти насильство, схоже, що втрачають контроль над ситуацією, відзначає видання.

Венесуельські сили безпеки, а також проурядові мотоциклетні банди відомі як "колектівос" зустріли безпорядки застосуванням сили, а в деяких випадках – влаштовують перестрілки, що тільки ускладнює ситуацію. Щонайменше 50 осіб загинуло протягом останніх семи тижнів, у тому числі протестувальники, представники урядових сил безпеки  та випадкові люди, що стали свідками бійок.

Як повідомляв "Знай.ua", перед цим опозиція Венесуели провела "смердячий протест" - в якості "зброї" активісти використали фекалії. 

Популярні новини зараз

Львів огорнув чорний дим, рятувальники летять: палає, як у пеклі

Ломаченко після бою з Лопесом ліг під ніж хірурга - 12 раундів практично з однією рукою: "Відколов шматок..."

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще