Ще одна нафтодоларова економіка скочується в анархію

поділитись
Заворушення та мародерство стають буднями Венесуели

Ситуація у Венесуелі за останні кілька днів сильно погіршилась, пише впливова "Washington Post".

Так, заворушення спалахнули у штаті Барінас, внаслідок чого загинуло 8 осіб, ще десятки отримали поранення. На одній з центральних площ столиці країни Каракаса натовп лінчував молодого чоловіка, обливши його бензин та підпаливши. Тим часом в декількох районах столиці протестанти в масках встановили барикади і здирають плату з машин, що проїжджають повз.

Після семи тижнів майже щоденних протестів, інциденти вказують, що анархія поширюється Венесуелою, в той час як уряд і опозиція, під заклики не проявляти насильство, схоже, що втрачають контроль над ситуацією, відзначає видання.

Венесуельські сили безпеки, а також проурядові мотоциклетні банди відомі як "колектівос" зустріли безпорядки застосуванням сили, а в деяких випадках – влаштовують перестрілки, що тільки ускладнює ситуацію. Щонайменше 50 осіб загинуло протягом останніх семи тижнів, у тому числі протестувальники, представники урядових сил безпеки  та випадкові люди, що стали свідками бійок.

Як повідомляв "Знай.ua", перед цим опозиція Венесуели провела "смердячий протест" - в якості "зброї" активісти використали фекалії. 

Автор матеріалу: 
Ульяна Кононенко
Теги: 
Венесуела,мародерство,заворушення
Прокурори стверджують, що винахідник планував убити дівчину задушивши або перервавши їй горло
0
0
14:58 25.04.2018
Прокурори стверджують, що винахідник планував убити дівчину задушивши або перервавши їй горло
0
0
14:56 25.04.2018
Трамп називає журналістів "ворогами народу"
0
0
14:49 25.04.2018
Звідки вони взялися ніхто не знає
0
0
14:03 25.04.2018