У 2018 році США і Росія можуть узгодити єдину позицію щодо вирішення конфлікту на Донбасі, а потім представлять її Україні. Про це повідомляє "Апостроф", посилаючись на заяву керівника політичних програм Українського інституту майбутнього" Юрія Романенка.

За його словами, марно відстежувати якісь тенденції. Зрештою Україні запропонують якийсь варіант, який вироблять Волкер і Бабаків. А далі все буде залежати від того, яким буде розклад в парламенті і як ці сприймуть ініціативи у Верховній Раді у контексті президентських і парламентських виборів.

"І, відповідно, наскільки Захід, поєднуючи метод батога і пряника – тобто загрозу скорочення фінансування і нові кредити, фінансове донорство на відбудову Донбасу, – зможе переконати Київ та особисто Петра Олексійовича", - вважає політексперт.

За словами Романенка, угода по Донбасу між США і РФ може бути вироблено в 2018 році. Однак навряд чи його встигнуть реалізувати в 2018 році.

Нагадаємо, в Інтернеті підняли на сміх фотографію сувенірних бюстів президента Російської Федерації Володимира Путіна, які продаються в Ізборську.

Популярні новини зараз
Заступник командира "Азову" записав термінове відео: про фейки окупантів та спецоперацію Ілона Гвоздьова з "Танців з зірками" відчула себе непотрібною через війну: "Кому потрібні танці" Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" Збожеволівший Лукашенко підписав закон про смертну кару за замах на вчинення теракту: вже звинуватили опозицію
Показати ще

Крім того, велика кількість проблем всередині країни і заяви президента України Петра Порошенка про бажання приєднатися до ЄС, викликають серйозне невдоволення серед лідерів країн Заходу.

Дивіться сюжет про РФ

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", катастрофа Ан-148 показали в найдрібніших деталях.