Штати випустили інструкцію по війні з Росією: Кремль в паніці

поділитись
У Москві вибухнули істерикою через американській військовій інструкції

Армія США опублікувала "Посібник по російській військовій справі нового покоління". Інструкція дозволить підвищити рівень інформованості американських військових про тактику Росії в гібридної війні. У Кремлі вже влаштували істерику через посібники.

Про це повідомляє Politeka. Інструкцію розробили ще в 2016 році, але у вільному доступі вона з'явилася лише днями. На 65 сторінках зібрали знімки військової техніки РФ, яку Кремль може застосувати в разі гібридної війни. Її складали на основі дії російських військ в Україні.

У підручнику вказано, що Кремль використовує в гібридній війні стратегію, яка спрямована на зміну режиму за участю місцевих сепаратистських угруповань. У ньому описані і слабкі сторони російської армії, які можуть використовувати військові США.

"У солдатів призову є брак мотивації. Тактичне лідерство формулярної, слабка логістика, авіа та артпідтримка може бути потужною, але неточною", - описано в посібнику.

Перший заступник голови комітету Ради РФ з безпеки і оборони Франц Клінцевич різко прокоментував публікацію американської інструкції.

"Їм ніякі посібники допомога не допоможуть, якщо вони зійдуть з розуму і затіють якесь протистояння з Росією. Ні в військово-технічному відношенні, ні в морально-психологічній підготовці вони нездатні боротися з росіянами. І в цьому їх найбільша біда", - пригрозив російський сенатор.

Він почав розхвалювати армію РФ і виправдовуватися за вищеописані слабкі сторони військових. Клінцевіч заявив, що США не враховують ні російські реалії, ні менталітет населення.

Навчання американської армії

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, спецпредставник США в Україні Курт Волкер розповів, як змусити Росію відмовитися від ведення агресивної політики і завершити війну на Донбасі.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
сша, росія, посібник, війна
Вибір редакції, Суспільство
19.01.2018
Вибір редакції, Ексклюзив, Шоу-бізнес
18.01.2018
Британський принц Вільям сходив до перукаря дружини
0
0
14:13 20.01.2018
Чоловік їх зовсім не боїться
0
0
10:20 20.01.2018