Штати випустили інструкцію по війні з Росією: Кремль в паніці

поділитись

0

0

У Москві вибухнули істерикою через американській військовій інструкції

Армія США опублікувала "Посібник по російській військовій справі нового покоління". Інструкція дозволить підвищити рівень інформованості американських військових про тактику Росії в гібридної війні. У Кремлі вже влаштували істерику через посібники.

Про це повідомляє Politeka. Інструкцію розробили ще в 2016 році, але у вільному доступі вона з'явилася лише днями. На 65 сторінках зібрали знімки військової техніки РФ, яку Кремль може застосувати в разі гібридної війни. Її складали на основі дії російських військ в Україні.

У підручнику вказано, що Кремль використовує в гібридній війні стратегію, яка спрямована на зміну режиму за участю місцевих сепаратистських угруповань. У ньому описані і слабкі сторони російської армії, які можуть використовувати військові США.

"У солдатів призову є брак мотивації. Тактичне лідерство формулярної, слабка логістика, авіа та артпідтримка може бути потужною, але неточною", - описано в посібнику.

Перший заступник голови комітету Ради РФ з безпеки і оборони Франц Клінцевич різко прокоментував публікацію американської інструкції.

"Їм ніякі посібники допомога не допоможуть, якщо вони зійдуть з розуму і затіють якесь протистояння з Росією. Ні в військово-технічному відношенні, ні в морально-психологічній підготовці вони нездатні боротися з росіянами. І в цьому їх найбільша біда", - пригрозив російський сенатор.

Він почав розхвалювати армію РФ і виправдовуватися за вищеописані слабкі сторони військових. Клінцевіч заявив, що США не враховують ні російські реалії, ні менталітет населення.

Навчання американської армії

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, спецпредставник США в Україні Курт Волкер розповів, як змусити Росію відмовитися від ведення агресивної політики і завершити війну на Донбасі.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
сша, росія, посібник, війна
Вибір редакції, Шоу-бізнес
23.10.2017
В результаті обстрілу розбилися вікна в квартирі
0
0
23:50 23.10.2017
Про мотиви військовослужбовця залишається лише здогадуватися
0
0
21:09 23.10.2017
Відповідний наказ ще не надійшов, але ВПС США вже готуються до його можливої появи
0
0
19:02 23.10.2017
Депутат помер на очах людей в розважальному центрі
0
0
18:26 23.10.2017