Відразу троє міністрів, які представляють в уряді Вірменії партію "Дашнакцутюн", подали у відставку. Крім того, в цій країні розпалася правляча коаліція, а лідер опозиції став кандидатом у прем'єри.

Про це повідомляє служба новин ТСН. Свої посади залишили виконуючий обов'язки міністра територіального управління та розвитку Давид Локян, в. о. міністра освіти і науки Левон Мкртчян і в. о. міністра охорони природи Арсвик Мінасян. Крім того, у відставку подали губернатор Ширакського області Вірменії Артур Хачатрян та губернатор Арагацотнской області Ашот Симонян.

Раніше з уряду також пішов виконуючий обов'язки міністра спорту та у справах молоді Грачья Ростомян. Він склав повноваження і приєднався до протестувальників.

Як відомо, в Єревані 13 квітня тривали акції протесту проти призначення Саргсяна на пост прем'єр-міністра Вірменії. Незважаючи на багатотисячні протести, Незважаючи на масові протести, екс-президента Вірменії призначили прем'єр-міністром.

Популярні новини зараз

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

Донька київської судді, яка віддала Крим Росії і назвала українців "бидлом", вибачилася

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

На тлі масових заворушень опозиційний лідер Нікол Пашинян згуртував опозицію і оголосив про початок "оксамитової революції".

23 квітня Прем'єр-міністр Вірменії Саргсян подав у відставку.

Нові протести у Вірменії - відео:

Нові заклики до протестів прозвучали відразу після того, як зірвалася зустріч лідера опозиції Нікола Пашиняна з тимчасовим главою уряду Кареном Карапетяном. Останній заявив, що переговори не відбулися, оскільки опозиція захотіла їх проводити виключно на своїх умовах, та ще й долучити до переговорів сторонніх осіб.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" протестувальники у Вірменії приступили до блокади єреванського міжнародного аеропорту. У зв'язку з цією блокадою дістатися від терміналу аеропорту у вірменську столицю і назад можна тільки пішки.

Крім того, протестувальники повідомили про блокування автомобільної траси, що веде до Грузії.