Двох українських торговців людьми заарештували за те, що вони доставили 44 афганських мігранти, у тому числі 12 дітей, в Італію на борту парусника з Туреччини. Про це повідомила італійська поліція, передає ANSA.

Вони сказали, що човен виявили поблизу Ното в Сицилії. За даними Міністерства закордонних справ України, в Італії утримують близько 100 громадян України за перевезення нелегальних мігрантів.

У Греції за станом на червень цього року утримували 151 українського моряка, з них 108 – засуджено, з яких 98 вироків – за перевезення нелегальних мігрантів.

Зазначимо, що раніше президент Італії попередив мігрантів про їх долю. Мігранти, що прибувають в Італію, піддаються ризику експлуатації організованими злочинцями. Вони часто стають жертвами нових форм рабства. Про це заявив президент Італії Серджо Маттарелла, який закликав італійців не "відволікатися" від проблеми.

Популярні новини зараз

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

"Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

Президент переймається реальним станом мігрантів і нагадав, що нелегали, які прибули в країну, стають жертвами работоргівців. "Рабство – ганьба людства", - сказав він, підкресливши, що міграція – це основа для процвітання торгівлі людьми.

"Дітей війни і злиденних використовують огидні работоргівці, які відправляють їх на шлях майбутніх страждань: експлуатація праці, нелегальні усиновлення, торгівля внутрішніми органами, вербування в кримінальні угруповання і секс-рабство", - заявив Маттарелла.

За даними італійського МВС, торгівля людьми – один з головних каналів прибутку кримінальних організацій після торгівлі зброєю і наркотиками. Міжнародна організація праці нарахувала понад 40 мільйонів рабів по всьому світу. Кожна четверта жертва торгівлі людьми – дитина.

Раніше повідомлялося, що на Донбасі збоченець продавав сиріт у рабство. У понеділок, 30 липня, в Донецькій області правоохоронці викрили громадянина Росії, який продавав дітей в сексуальне рабство.

Нагадаємо, у Києві затримали "торговця українками".

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українка намагалася продати свою дитину для жебрацтва.

Також "Знай.uа" писав, що незабаром в Україні різко збільшиться кількість незаконних мігрантів.