Незряча Енн Еді з американського Олбані продемонструвала всьому світові, що люди з обмеженими фізичними можливостями мають надзвичайно велике серце.

Жінка разом зі своїм чоловіком віддала останнї гроші, аби врятувати улюбленого поні-поводира Панду, яка раптово тяжко захворіла, передає NTDTV.

Тварина вже 14 років справно служить своїй господині і навчилася розуміти її з півслова. Але рік тому ветеринар діагностував у неї кишкову непрохідність, що загрожувала їй смертю.

Жінка навіть не роздумувала, що робити, і твердо вирішила врятувати Панду. Сума медичних рахунків шокувала подружжя, бо 30 тисяч доларів для них були не підйомними. Проте їм допомогли небайдужі люди, які через онлайн-кампанію зібрали одинадцять тисяч доларів. Решту грошей зі своїх накопичень віддали Енн з чоловіком.

За словами жінки, вони ніколи не пошкодували про ці витрати, бо їх поні варта такої турботи. Тимм паче, що свого часу американка дуже тяжко переживала смерть свого собаки-поводиря.

Популярні новини зараз

Володимир Остапчук з каблучкою з'явився на "Холостяку": "Продовжу відносини з тією, хто..."

У "Зайки" є інший? Учасниці "Холостяка" накинулися на Юлю зі звинуваченнями

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Панда, як і всі мініатюрні конячки, відрізняється високим інтелектом, спокійною вдачею і менше, ніж песики, відволікається під час роботи.

Нині вона ще відновлюється після хвороби, але вже може довго гуляти зі своєю господинею.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Великобританії гладкий їжак, тікаючи від людини, застряг у паркані так, що рятувальникам довелося витратити кілька годин, аби витягти його з пастки.