У водах біля датської столиці Копенгагена знайдено тіло без голови і кінцівок.

Як пише ВВС, останки направлені на експертизу, щоб перевірити кому воно належало. Не виключено, що це тіло журналістки Кім Валле, яка загинула кілька днів тому.

Вказується, що тіло знайшов велосипедист, що проїжджав поруч з берегом.

Історія почалася 10 серпня, коли журналістка увійшла на борт приватного підводного човна "Наутілус" для того, щоб зробити репортаж про її винахідника Пітера Мадсена. Незабаром човен зазнав аварії. Однак рятувальники, коли дісталися до субмарини, з'ясували, що журналістки на борту немає. Мадсен спочатку сказав, що висадив її перед аварією.

Після він зізнався, що журналістка загинула в результаті нещасного випадку і він поховав її тіло в море. Йому пред'явлено звинувачення у вбивстві.

Популярні новини зараз
Карткові перекази: які обмеження діятимуть у квітні Зв'язок зміниться вже 7 квітня: мобільний оператор попередив про велике оновлення Пенсіонерів треба захистити від індексації: юрист вказав на необхідний механізм Отримали спадщину – готуйтеся до штрафів: податківці обрали нові цілі для перевірок
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що найбільша приватна субмарина "Наутілус" була затоплена навмисно.