Рупор російської пропаганди продовжує віщати навіть у нічний час. І це незважаючи на період відпусток і традиційне телевізійне міжсезоння.

Про це на сторінці у Facebook повідомила російська журналістка Олена Риковцева.

"Увімкнувши телевізор о другій годині ночі, виявила, що Соловйов усе ще в строю. До цього фіксувала, що ні на день не зупиняють шоу Попов і/або Скабєєва. Такого не було ніколи. Раніше ведучі політичних шоу вішали бутси на цвях найпізніше в середині липня і відчалювали до вересня. Тепер нещасний Соловйов на своє озеро Комо в найкращому випадку літає на п'ятницю-суботу", - зазначила вона.

Причиною такої небаченої активності Риковцева вважає страх пропагандистів, що якщо залишити глядачів без "дози", в їх прозомбованих мізках настане прояснення.

Популярні новини зараз
Тепер це з Україною надовго: мешканців нашої країни попередили про "побочку" війни Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада" Андрій Рибак із "Холостячки" поставив "крапку" у відносинах з нареченою: "Скільки можна" Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

"А знаєте чому? Вони перестали довіряти дорогим росіянам. Вони бояться залишати їх без щоденних ін'єкцій. Ну, це відоме в медицині, що весь курс нанівець, якщо пропустиш дозу. Ось їм потрібно пронести, як кришталеву вазу, мізки росіян через усе літо до осені. Ці мізки потрібні їм такими, якими вони їх уже зліпили, без тріщин, подряпин і пошкоджень. І тому ведучі вперше за багато років сидять і несуть чергування за станом колективного мозку. І це добре. Значить, минулої впевненості в цьому стані немає. Тобто навіть обнадіює ця літня пропагандистська вахта", - підсумувала журналістка.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Кремль почав згортати "донбаський проект".