Сьогодні вранці, 17 липня, у Нігерії терористка-смертниця підірвалася біля мечеті міста Майдугурі та забрала життя вісьмох осіб.

За інформацією AFP, поранення зазнали ще 15 осіб. Жінка привела у дію вибуховий пристрій в районі Лондон Сікі. У службі країни з надзвичайних ситуацій повідомили, що мечеть взяли під охорону під час молитви.

Правоохоронці вели спостереження за смертницею з іншої частини міста. Коли вона наблизилась до мечеті, її намагались обшукати. Однак жінка встигла забігти до мечеті та скоїти вибух.

Нігерійським правоохоронцям вдалося ліквідувати у Майдугурі ще трьох смертників, які також планували теракти.

Популярні новини зараз
Чоловікам після 50 приготуватися: кого мобілізують уже з червня За мобілізацію можна не перейматися: кого не чіпатиме ТЦК цього літа Не чекайте – гроші не дадуть: у червні частина українців залишиться без соціальних виплат Двохзонні електролічильники втратять сенс: споживачі можуть залишитися без 50% знижки
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", біля сирійської Латакії стався теракт, внаслідок якого загинули люди.