У Колумбії вигодувала собака капуциновую мавпу, а потім стала з нею нерозлучна. Про це повідомляє "ТСН".

Вона втратила п'ятьох власних новонароджених цуценят, а мавпочку прикордонники врятували від контрабандистів.

Собака охоче прихистила малюка, вигодувала його, і тепер тварин не розлучити. Мавпу намагалися повернути в дику природу, але кожен раз вона міцно хапалася за пса і обидва тримали оборону проти потенційних разлучников.

Нагадаємо, багато цікавого і незвіданого таять традиції різних народів нашої планети. Та загадкова, часом навіть заборонена, тема сексу не могла залишитися осторонь звичаїв і, відповідно, знайшла своє відображення в різних обрядах, деколи вельми незвичайних.

Крім того, жителів Гонконгу налякав несподіваний гість, який заглядав у сміттєві баки. Гігантський кабан з сімейством зайшли в місто поживитися відходами.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 3 вересня: труднощі овнів, перепади раків та проблеми стрільців "Ми втрачаємо цих дітей": до правил НМТ хочуть внести зміни Більше не "завалять" домашкою: що змінять у шкільних програмах МОЗ обмежило тривалість уроків у школах: скільки будуть навчатися діти
Показати ще

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", вівці під дурманом розгромили ціле село.