Українські літаки справили фурор на авіашоу в Туреччині

Головними учасниками масштабного авіашоу "Євразія" в Туреччині стали українські літаки Ан-178 і Ан-77.

Цю інформацію повідомляє ТСН.

Репортери розповіли, що саме українські літаки привернули увагу всіх і вся.

Крім того, журналісти відзначили, що шоу такого масштабу Туреччина проводить вперше. Дестки літаків з усього світу взяли участь у незабутньому авіашоу.

"Загальна увага була прикута до Ан-178, який швидко піднявся в повітря і попрямував до узбережжя Середземного моря. На його борту було з десяток офіцерів турецької армії і поліції. Слідом за ним до старту підготувався концепт Ан-77, пілоти якого навмисно викотилися мало не на середину злітної смуги - їм важливо показати, який короткий розбіг у літака. Велетню знадобилося всього 350 м, щоб відірватися від землі", - діляться журналісти враженнями з місця подій.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

"Не догледіла", - Юрій Ткач з "Квартал 95" з дружиною здивували знімком з Туреччини

Нові штрафи на дорогах: українцям показали головних героїв "п'яного" водіння, запам'ятайте ці обличчя

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

Чого тільки не "виробляв" літак: демонстрував бойові розвороти, розвивав мінімальну швидкість над відвідувачами шоу, робив "гірку" і ефектно приземлявся "по-антонівськи".

Пілот Володимир Мосін був дуже задоволений собою і роздавав інтерв'ю. Техніки і штурман теж отримали свій шматок слави - дівчат, посмішки і селфи.

"Через 40 хвилин на аеродром повертається Ан-178. Для керівництва держпідприємства "Антонов" важливо, що на його борту полетів командувач турецької жандармерії, яка є потенційним замовником українського літака", - зазначили журналісти.

Ан-178 сподобався генералу.

"Дуже хороший! Він потрібен будь-якій армії!", - заявив він.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа", державний концерн "Антонов" оприлюднив вражаючі кадри нового українського літака Ан-77. Ролик нещодавно з'явився на офіційній сторінці ДК в Facebook.

"Антонов" запустив прототип даного судна в турецьку Анталію для участі в Eurasia Airshow", - йдеться у коментарі до відео.

Також портал повідомляв про те, що Ан-77 – це модернізований тип гвинтовентиляторного середнього військово-транспортного літака короткого зльоту і посадки Ан-70 з новою авіонікою і двигунами замість російських.