У російському Оренбурзі відбулося звіряче вбивство: у одному з житлових дворів в автомобілі знайшли пов'язані трупи чоловіка та його 7-річного сина.

Як повідомляє Telegram-канал Mash, чоловік з ранку повіз свою дитину до школи. З собою він захопив з дому сміття, що скупчилося, щоб викинути по дорозі. Він встиг доїхати до смітника, коли до них під'їхала чорна "Пріора".Чоловік в цей момент вже вийшов назовні. Його вдарили декілька разів ножем, після чого злочинці кинулися до машини. Побачивши всередині семирічну дитину, вони зарізали його, після чого зв'язали жертвам руки, перегнали машину з їхніми тілами на сусідню вулицю, підпалили і зникли.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в російській Пермі двоє неадекватів увірвалися в школу і влаштували різанину. Більше десяти осіб отримали серйозні каліцтва, а причиною звірячого нападу став звичайний пост у соціальній мережі.

Популярні новини зараз
Якщо ставите сумку на підлогу, потім не дивуйтеся: прикмети, які врятують вас від нещасть Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему
Показати ще