У Мексиці прогримів вибух на нафтопроводі. Інцидент стався під час спроби вкрасти нафту зі трубопроводу. В результаті є загиблі та поранені.

Про це повідомляє Xinhua.

НП сталась у містечку Мінатітлан, через який проходить нафтопровід до столиці – Мехіко.

Зловмисники під ранок намагалися викачати звідти нафту, проте тієї миті стався вибух.



За попередніми даними одна людина загинула та ще п’ятеро отримали травми: двох жінок та трьох чоловіків з сильними опіками забрали до лікарні.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 16 січня: увага Близнюків, поступки Левів і розчарування Стрільців Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян
Показати ще

Після вибуху спалахнула масштабна пожежа. Людей із найближчих населених пунктів евакуювали.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Південній Кореї стався вибух у нафтоналивному танкері на суднобудівному підприємстві. Загинуло четверо працівників.