Росія розширює свою розвідувальну мережу в США та нарощує зусилля для збору секретних даних.

Про це повідомляє CNN, посилаючись на джерела в американській розвідці. Вони зазначають, що Кремль "підбадьорила" відсутність реакції адміністрацій Дональда Трампа та Барака Обами на його дії.

Колишній начальник ЦРУ Стів Холл розповів, що російські агенті можуть збирати в США додаткову інформацію про оточення нинішнього американського президента, яке новим і непередбачуваним для Москви.

З листопада 2016 року, після завершення виборів на пост глави Білого дому, кількість розвідників РФ зросла й сягнула майже 150 осіб. Їх кількість продовжують нарощувати, особливо після висилки 35 російських дипломатів з США, яких звинуватили у шпигунстві.

В ФБР відмовчуються з цього приводу. Американські чиновники пояснили, що правоохоронців США турбує мета російських розвідників - американці, які мають доступ до таємної державної інформації.

Популярні новини зараз
Влаштувався на роботу — забудь про ТЦК: юрист роз’яснив несподівану норму для призовників Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи Українцям масово скасовують соцвиплати: влаштують ретельну перевірку - за що каратимуть Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті
Показати ще

В той же час Держдеп й надалі дає візи тим громадян РФ, яких підозрюють у зв'язках з розвідкою. На цю ситуацію не вплинуло навіть російське втручання в вибори американського президента. Протидію загрозам з боку Кремля гальмують політичні розбіжності всередині США та небажання Трампа прислухатись до висновків розвідки щодо втручання Росії у волевиявлення американських громадян.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, президент США Дональд Трамп вирішив заручитися підтримкою важливого союзника, щоб приструнити главу Кремля Володимира Путіна.