Росія могла озброїти КНДР ракетами, якими Пхеньян залякує весь світ.

Таке припущення висунув професор по ракетній техніці Мюнхенського Технічного університету Роберт Шмукер, передають німецькі ЗМІ.

За його словами, ракета, судячи з фотографії, не може бути міжконтинентальною - занадто мала. Крім того, такий тип ракети для корейців новий. "На фотографії ми бачимо занадто малу другу ступінь. Можливо, це ракета середньої дальності, вона чомусь дуже схожа на стару радянську модель Р-14", - сказав Шмукер. Також вона не схожа на ті, які корейці постійно тягають на парадах.

Тому з'являється опитування: як могла ізольована країна могла переорієнтуватися на нові рейки і побудувати новий тип ракет. Не виключено, що її побудували в іншій країні.

Німець зазначив, що корейці показали 15 типів ракет. Вони могли бути імпортовані: з старих запасів часів СРСР, з Китаю і принаймні один тип - з Ірану. При цьому Китай і Іран також користуються старими радянськими розробками.

Тому стає ясно, звідки ростуть ноги озброєння КНДР.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 3 липня КНДР святкувала день стратегічних військ, а з такої нагоди партійні видання вирішили нагадати світові про можливості своїх балістичних ракет, які недавно пройшли випробування.