Американський президент Дональд Трамп обговорить з главою Китаю Сі Цзіньпіном і прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе ядерну програму КНДР.

Як пише Reuters, розмова лідерів країн американець планує провести ще до саміту G20 в Гамбурзі. Варто відзначити, що раніше Трамп був незадоволений тим, що Пекін робить недостатній тиск на Пхеньян.

Раніше Трамп сказав, що США співпрацюють з Південною Кореєю і Японією над посиленням санкції проти Північної Кореї.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що представник Кремля Дмитро Пєсков підтвердив, що ніяка зустрічі президента РФ Володимира Путіна з президентом США Дональдом Трампом не готується.

На саміті "великої двадцятки" візьмуть участь обидва лідери, і "в будь-якому випадку там зустрінуться". Нагадаємо, саміт G20 пройде 7-8 липня в Гамбурзі (Німеччина).

Популярні новини зараз
Хто буде купатися у щасті у 2026 році: 3 знаки Зодіаку, яких Червоний Вогняний Кінь обдарує удачею Відключеннями світла взимку: де буде найважче Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати
Показати ще