Судячи з риторики США, можна зробити висновок, що Північна Корея мегадержава, яка має намір розбомбити слабкі Штати.

З цього починає статтю Дуг Бендоу на сайті The National Interest.

Директор Національної Розвідки Деніел Коутс заявив на NBC, що Північна Корея "стала потенційно існуючою загрозою Сполученим Штатам". Цілком ймовірно, він вже бачить, як танкові дивізії, авіаносці, авіапідрозділу і ракети з ядерними боєголовками під керівництвом Пхеньяна оточують обложену країну.

При цьому дана риторика дає свій результат: 37% опитаних американців впевнені, що КНДР представляє "актуальну" військову загрозу США і 67% підтримують відправку військ для захисту Південної Кореї.

Однак КНДР стала загрозою для США, тому що США першими почали погрожувати Північній Кореї. "КНДР хоче уникнути війни з США, а не вступати в неї", - пише Бендоу.

Популярні новини зараз

Схудла Ані Лорак прикинулася дівчинкою-підлітком: "Вам точно 42?"

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Показати ще

"Природно, жителі Вашингтона не можуть уявити собі світ, в якому вони не домінують і не можуть діяти безкарно. Однак Північна Корея робить те, чого не роблять інші потенційні противники (Китай і Росія): вона позбавляє США можливості використовувати свої військові сили", - зауважив автор.

У зв'язку з цим саме США повинні змінити свою політику, тому як вони вже 70 років знаходяться за дверима і готуються до війни з КНДР.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Трамп поставив Росію в один ряд з Іраном і КНДР.