У Швейцарії відкрили найдовший підвісний міст у світі. Його протяжність – 494 метри.

Він знаходиться у кантоні Вале, в місті Церматт, на висоті 80 метрів, а його ширина – 65 сантиметрів, передає ВВС.

Свою назву міст отримав на честь бізнесмена і винороба Шарля Куонена, який пожертвував 100 тисяч швейцарського франків на його будівництво.

Грошима допомогли й сусідні муніципалітети Грехем, Санкт Ніклаус, Ранд та Теш. Будівництво обійшлося у 730 тисяч франків (близько 750 тисяч доларів).

Церматт, де відкрили міст, вважається одним з кращих лижних курортів Швейцарії. Тепер туристів сюди манитимуть не лише засніжені вершини, а й бажання полоскотати нерви переходом по мосту.

Популярні новини зараз
У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати Соціальні виплати призупинили: чому та кому їх заблокували "ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", китайська компанія вирішила побудувати міст через Дніпро в об’їзд Кременчука.