Нашуміла історія втечі трьох в'язнів з каліфорнійської в'язниці отримала кінематографічне продовження.

Як виявилось, втікачі зуміли зняти свою втечу на відео.

Троє в'язнів, одного з яких назвали сучасним "Ганнібалом Лектером" втекли з в'язниці Орандж-Каунті в Каліфорнії ще у січні минулого року. Тоді їх намагались впіймати більше тижня. Тільки наприкінці липня 2017 року стало відомо, що злочинці знімали весь процес втечі на відео, передає "meduza.io".

У ролику, долученому до матеріалів кримінальної справи про втечу, видно, як чоловікам вдалося пробратися через вентиляцію за допомогою простирадл і вибратися на дах.

Популярні новини зараз

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Андрій Макаревич з "Машины времени" зізнався у коханні до Львова: "Місто-перлина"

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

На волі тоді опинились: 20-річний Джонатан Тью, що очікував суду у справі про вбивство; 43-річний Бак Дуонг, який підозрювався в замаху на вбивство; 37-річний Хосейн Наєр, що два роки перебував під вартою за звинуваченням у замаху на вбивство з особливою жорстокістю.

Наєр був найнебезпечнішим з втікачів. Його судили за те, що він викрав чоловіка, а потім катував його газовим пальником і відрізав жертві геніталії, після чого кинув помирати в пустелі. Чоловік вижив, а Наєра згодом вдалося затримати. У поліції його називали "Ганнібалом Лектером" за особливу жорстокість.

Після втечі злочинці вкрали фургон і таксі, взявши водія в заручники. 29 січня Бак Дуонг здався поліції в місці з заручником, Найер і Тью зловили в Сан-Франциско на наступний день. У втікачів були спільники - як у в'язниці (викладачка англійської показувала їм карти місцевості), так і на волі.

Як повідомляв "Знай.ua", Кабінет міністрів готує законопроект "Про пенітенціарну систему", яка поліпшить умови праці співробітників, а також умови утримання ув'язнених.

СохранитьСохранить