Парламент Молдови підтримав проект закону щодо остаточної заборони російської пропаганди. Втім, поки що не вистачає підпису президента країни Ігоря Додона.

Радник глави держави з питань права Максим Лебединський пояснив: документ нібито "суперечить Конституції", Європейській конвенції з прав людини, і не має нічого спільного із забезпеченням інформаційної безпеки держави:

"Ми повинні надати громадянам вільний доступ до інформації, незалежно від того, звідки вона надходить? Ми вважаємо кожного громадянина розумною людиною, здатним зрозуміти, що за канал він дивиться? Ми повинні дозволити слухати і дивитися те, що він хоче", - додав він.

Популярні новини зараз

У мережу злили фото Потапа до популярності: довге волосся і сережка у вусі

Сердючка налякала "перетворенням у Данилка", ось які сліди лишає грим: "Нічого так не чекав"

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Показати ще

Саме цим законом повинно запроваджуватися поняття "інформаційної безпеки": комплекс заходів, спрямований на захист громадян Молдови від дезінформації і маніпуляцій, що виходять від інших країни. Для видань, котрі порушать ці правила, передбачено штраф у розмірі до 70 тисяч леїв (понад 4 тисяч доларів).

Дивіться: президент Молдови покарає всіх військових, причетних до навчань з Україною

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Кремлі вже готують ще один, додатковий фронт "неоголошеної війни" проти України, і союзником у ній Володимир Путін має намір зробити Молдову.